1. HABERLER

  2. SPONSORLU

  3. Zekâ Geliştirme Hafıza Oyunları İle Mümkündür.
Zekâ Geliştirme Hafıza Oyunları İle Mümkündür.

Zekâ Geliştirme Hafıza Oyunları İle Mümkündür.

Zekâ Geliştirme Hafıza Oyunları İle Mümkündür.

A+A-

Çocuklar bedensel sağlığın yanında zihinsel olarak da geliştirilmeli, konsantrasyon eksikliği ve dikkat dağınıklığı gibi konuların ileri yaşlarda çocukları olumsuz etkileyerek başarısız olmalarına zemin hazırlayacağını unutmamalıdır.

 Bu nedenle hafıza oyunları olarak hazırlanan ve muhakeme ve mukayeseyi artıran yöntemlerle başarıyı yakalama metodu ciddi yararlar sağlamaktadır.

 Özgüvenli, zeki, başarılı bir nesil için hazırlanan ve oynarken kazanımlar edinilen zeka oyunları farklı yaş gruplarına göre Mental Up tarafından özenle hazırlanmış ve ruh sağlığı derneği komisyonu ile Kim psikoloji uzmanları tarafından zihinsel gelişim konusunda değerlendirilerek yararlı pedagojik ürün olarak sertifika almayı hak etmiştir.  

 Zeka geliştirme, okul öncesi dönemden başlanılarak zekâ gelişim egzersizleri içeren farkında olmadan oyun oynarken öğreten, görsel zekâ egzersizleri ile mantık muhakeme, konsantrasyon gibi yetenekler güçlendirilerek başarıyı yakalamada ciddi destek sağlamaktadır.

Tıpkı bedensel jimnastik gibi zihinsel jimnastik de büyük önem taşımaktadır. Özellikle erken yaşlarda başlayan zihinsel gelişim oyunları ileri yaşlarda kendilerine başarı ve yetenekler olarak geri dönmektedir. www.zekakulubu.net sitesi oyun oynadıklarını sanarak öğrenme, beceri kazanma, hafıza geliştirme fırsatları sunan güvenilir bir sitedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.