1. HABERLER

  2. SPONSORLU

  3. Yeni seçilen parti ekonomiyi artıracak
Yeni seçilen parti ekonomiyi artıracak

Yeni seçilen parti ekonomiyi artıracak

Yeni seçilen parti ekonomiyi artıracak

A+A-

Hükümetin tek parti tarafından kurulması ekonomiyi nasıl etkileyecek sorusu hemen her kişinin en merak ettiği konular arasında bulunmaktadır. Partilerin koalisyon yapması ekonomiyi daha farklı etkileyecekti, bu farklılık ile hükümetin tek parti tarafından kurulması ile ekonomi daha değişik bir şekil almış oldu. Partilerin seçilmesinin ardından gözler yeni kurulacak hükümete doğru kaymış oldu. Ekonominin başına kimin geçeceği de merak konusu olmaktadır. Yeniden Ali Babacan mı ekonomide olacak yoksa farklı bir milletvekili mi ekonominin başına geçecek merak konusu olan konular arasında yer almaktadır. Konuşulan konular arasında cumhurbaşkanı olan recep Tayyip Erdoğan’ın damadı berat Albayrağ’ında ekonominin başına geçeceği düşünülmekte.

Berat Albayrak geçen seçimlerde de milletvekili seçilmiş idi. Bu seçimlerde de İstanbul milletvekili adayı olarak seçilmiş oldu. Meclise giren Berat Albayrak ekonomi başkanı olarak üst seviyelere çıkacak mı çıkmayacak mı konuşulan konular arasında olmakta. Merak edilen bu konuda ekonomiyi son derece ilgilendirmektedir. Patron kim olacak sorusu daha şimdiden konuşulmaktadır. Babacan ile Albayrak arasında rekabet olmaktadır. Başbakan yardımcısı olup olmayacağı konusu konuşulan Albayrak bu konuda neler söyleyecek buda çok fazla merak edilmektedir. Babacan da Ankara adayı olarak milletvekili seçilmiştir. Bu bakımdan ikisi arasında rekabet dedikoduları olmaktadır. Ekonomi konusunda hangisinin milletvekili seçileceği hükümeti fazlası ile etkileyecek olan konular arasında bulunmaktadır.

Maliye bakımından da hangi milletvekili adayının başa geçeceği çok önemli olan ve düşünülen konular arasında yer almaktadır. Maliye bakanı çok fazla öneme sahip olan ve Türkiye’nin başına geçecek olan bir bakan olacaktır. Maliye ekonomi bakımından son derece öneme sahip olan bir alan da olmaktadır. Gümrük ve ticaret bakanı da ekonomi için son derece öneme sahip olmaktadır. Tüm bunlar düşünüldüğü zaman ak parti son derece iyi olan bir ekip oluşturacak diye de düşünülmektedir. Son derece önemli olan bu konu ile alakalı görüşmeler şimdiden yapılıyor olmalı. Karar verecek olan ak parti hükümeti bu konu ile alakalı kararları en doğru biçimde verecektir.

Her bakımdan çok iyi olan ak parti bu bakımdan da son derece iyi çözüm yolları bulacaktır. Hemen her bakımdan son derece iyi olan ak parti çok donanımlı olan bir partide olmaktadır. Son derece iyi olan bu parti sayesinde sizler de Türk milleti olarak son derece iyi olacaksınız. Ekonomi daha da güçlü bir hal almış olacak olmaktadır. Yatırımcılar ekonomi konusunda son derece öneme sahip olan borsa konusunda da hükümetin etkili olacağını düşünmekte.Ekonomi çok fazla öneme sahip olan ve hemen herkesi yakından ilgilendiren bir konu olması bakımından haberi de sıklık ile yapılan bir konu olmaktadır. Son derece öneme sahip olan bu konu ile alakalı birçok yazı ve haber çıkmaktadır. Bizler ise sizlere en doğru biçimde ekonominin gidişatını anlatmaya çalışmaktayız. Bizleri okuyarak daha çok bilgi sahibi olacak ve son derece yapıcı şeyler öğreneceksiniz. Ülkemiz için son derece öneme sahip olan ekonominin can damarlarını görüp sizler de bilgi sahibi olmuş olacaksınız. Hemen herkes için önemli olan bu konuyu sizler de araştırın ve ekonomiye can verin. Sizler de ekonomiyi bilip her alanda bilgi sahibi olun.

Son derece iyi olacak olan ekonomi borsayı da en verimli biçimde artışa götürecek gibi gözükmektedir. Verim sağlanacağı düşünülen borsa borsa severlerin yüzünü güldürecek gibi gözükmekte. Borsa da anyoption tarafında yazıldı yazıları da son derece konuşulan konular arasında olmaktadır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.