1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. 'Sizin eksozda çatlak var'
'Sizin eksozda çatlak var'

'Sizin eksozda çatlak var'

Seçmen bize 'Sizin eksozda çatlak var' dedi.

A+A-

Mehmet Ali Şahin Antalya'da konuştu: “Bize seçmen 7 Haziran seçimlerinde dedi ki; sizin arabada çekişten düşme var. Buji, platin ayarını bir yaptırın. Belki vantilatör kayışı gevşemiş olabilir. Biz sizden daha önce hiç çatlak ses duymazdık herhalde, sizin egsozda bir çatlak var. Bir eksozu da tamir ettirin dedi. Biz bu mesajları aldık” dedi. 

 

Şahin konuşmasına şöyle devam etti:

“Seçmen diyor ki, sizin isminiz AK Partidir, imanın ak sarığı gibi bembeyazdır. En ufak bir lekeyi gösteriri. Bu bakımdan işinizde hata yapanlar var ise bu hata yapanları bünyenizden derhal bünyenizden uzaklaştıracaksınız, uzaklaştırmalısınız. 7 Haziran seçimlerinde millet bunları hatırlattı. Biz bir önceki 2011 seçimlerinde oy verenlerin, son seçimde niçin bize oy vermediklerini araştırdık. Onların bu konudaki düşüncelerini 10 bine yakın denekle aldık. Bundan tabi ki sonuçlar çıkaracağız. Milletimizin bizden beklentisi neyse daha başlangıçtan beri onları yeniden gözden geçirerek bize daha önce oy verdiği halde, son seçimde oy vermeyenlerin gönüllerini yeniden kazanacağız. Hatta hiç oy vermeyenlerinde gönüllerini kazanmak için daha ciddi çalışma ortaya koyacağız. AK Parti Türkiye’nin teminatıdır Biz, Bize her yer Türkiye diyerek, biz birlikte Türkiye’yiz diyerek hizmet ediyoruz. Diğer siyasi partiler biri bir etnik kökene dayalı siyaset yapıyor, diğeri başak bir etnik kökene dayalı siyaset yapıyor. Biz AK Parti olarak 78 milyonu bir ve kardeş olarak görüyoruz. O nedenle AK Parti dünde, bugünde, yarında bu ülkenin birliğin beraberliğinin teminatı olacaktır.”

 

“Bize seçmen 7 Haziran seçimlerin de dedi ki; sizin arabada çekişten düşme var. Buji, platin ayarını bir yaptırın. Belki vantilatör kayışı gevşemiş olabilir. Karbiratörü de bir temizlet. Araba zaman zaman sağa sola çekiyor rot balan ayarı da yaptırın” diyen Şahin, “Sizin eksozdan bir takım çatlak sesler geliyor. Biz sizden daha önce hiç çatlak ses duymazdık herhalde, sizin egsozda bir çatlak var. Bir eksozu da tamir ettirin dedi. Biz bu mesajları aldık. Allah’ın izniyle ne zaman yapılır bilmiyorum. Bundan sonraki seçimde AK Parti inşallah sizlerin desteği ile tek başına iktidara geleceğiz. Umutsuzluğa yer yok. Biz milletin bizden ne beklediğini biliyoruz. Tabii ki koşturmada Türkiye’nin sorunlarını çözerken farkında olmadan ufak tefek hatalarımız olmuş olabilir. Millet 7 Haziran’da bize bir ihtarda bulundu. Biz bu uyarıların hangi sebeple bize verildiğini anladık, tespit ettik. Kısa sürede oy vermeyenlerin gönlünü alacağız” dedi.. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.