1. HABERLER

  2. SPONSORLU

  3. Sağlıklı Bir Yaşam İçin Çevrenizdeki Kişilere Dikkat Edin
Sağlıklı Bir Yaşam İçin Çevrenizdeki Kişilere Dikkat Edin

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Çevrenizdeki Kişilere Dikkat Edin

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Çevrenizdeki Kişilere Dikkat Edin

A+A-

İnsanların karşılaştığı binlerce hastalık çeşidi bulunmaktadır. Bu hastalıkların bir kısmı anlık psikolojik olaylar ile gerçekleşmekte, bir kısmı genetik ve kalıtsal olarak olmakta, bazıları virüs yolu ile bulaşmakta ve bir kısmı da insanların kendilerinin tercih ettiği yaşam biçimleri sonucu meydana gelmektedir.

http://www.gelisimlab.com.tr sitesi, kişilerin rahatsızlıkları ve bu rahatsızlıkların sebebinden testlerine kadar açıklayıcı bilgiler barındırmaktadır. Cinsel yolla bulaşan hastalık testleri, genellikle böyle bir durumun olma ihtimali olan kişilere yapılmaktadır.

Yabancı uyruklu kadınlar aracılığı ile bulaşıldığı tespit edilen bu hastalıklar, insel birleşme esnasında kadından erkeğe ya da erkekten kadına geçmektedir. AIDS, hepatit B gibi hastalıklar bu cinsel hastalık testi yapılması sonucu ortaya çıkan hastalık çeşitleri arasında yer almaktadır. Ayrıca sifiliz hastalığı da cinsel yolla bulaşan ciddi ve bakteriyel hastalıklara bir örnek oluşturmaktadır.

Sifiliz kelime anlamı ise cinsel temas ile bulaşma ya da yaradan deriden bulaşan anlamlarına gelmektedir. Bu hastalık içinde sifiliz testi yapılmaktadır. Kan yolu ile bulaşması kişi sağlığının ciddi boyutlarda kötü etkilenmesine yol açmaktadır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.