1. YAZARLAR

  2. Fahrettin KORKMAZ

  3. PROF.DR. ZEKİ KILIÇARSLAN ADANA’DA COŞKUYLA KARŞILANDI
Fahrettin KORKMAZ

Fahrettin KORKMAZ

Yazarın Tüm Yazıları >

PROF.DR. ZEKİ KILIÇARSLAN ADANA’DA COŞKUYLA KARŞILANDI

A+A-

PROF.DR. ZEKİ KILIÇARSLAN’IN YENİ BİR SİYASİ OLUŞUM ÜZERİNE YAPTIĞI TEMASLARI ADANA’DA  BÜYÜK BİR COŞKUYLA KARŞILANDI…

Geçtiğimiz günlerde kendisini fesh eden Has Parti’nin Genel Başkan yardımcılarından Prof.Dr. Zeki Kılıçarslan bugün Adana’da eski siyasi yol arkadaşlarının bir kısmıyla bir araya geldi. Adana’da Halkın Sesi Hareketini müstakbel günlere taşıma gayret ve azminde olan yol arkadaşlarıyla bir gönül sohbeti gerçekleştiren Prof. Dr. Zeki Kılıçarslan, Türkiye’yi özgürlüğün, adaletin, insan hak ve hürriyetlerinin Avrasya’daki merkezi yapmak için millet refleksinin, güç ve hareket dinamizminden hiçbir şey kaybetmediğini, aksine başlayan bu yeniden yapılanma süreciyle birlikte samimi kazanım ve güçlü potansiyellere kavuşacaklarını, bundan da şüphesinin olmadığını ifade etti.

            Türkiye’de siyasetin yeni bir süreç ve dönemece girdiğini ifade Prof. Dr. Kılıçarslan, Türkiye’nin aydınlık yarınları, gücünü Anadolu halkının tarihsel ruh köklerinden alan Muhafazakâr Sosyal Demokratlar tarafından bina edileceğini sözlerine ekledi.

            Adana’da temaslarda bulunduğu süreler içerisinde fesh edilen Has Parti Kurucu İlçe Başkanı Fahrettin Korkmaz, İş adamı Mehmet Çevik, İl Başkan Yardımcısı Muammer Avşar, Milletvekili Adayı ve İl yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yıldız, İş Adamı Muammer Tatlı ve çok sayıda partili ile gün boyu istişarelerde bulunan Prof. Dr. Zeki Kılıçarslan, 11 Kasım 2012 tarihinde Ankara’da gerçekleştirilecek olan istişare toplantısına, kendisini karşılayan ve karşılayamayan ancak Halkın Sesine inanmış tüm arkadaşlarının davetli olduğunu belirterek aynı günün bitiminde gece saat 23.00 uçağı ile İstanbul’a dönmüştür.

Haber Kaynak: BAK HAREKETİ (Büyük Anadolu Kalkınma Hareketi) Adana Çalışma Grubu

İrt.Tel:0532 341 30 47

Önceki ve Sonraki Yazılar