1. HABERLER

  2. SPONSORLU

  3. Personel takip sisteminin firmaya sağladıkları nelerdir?
Personel takip sisteminin firmaya sağladıkları nelerdir?

Personel takip sisteminin firmaya sağladıkları nelerdir?

Personel takip sisteminin firmaya sağladıkları nelerdir?

A+A-

Personel takip sistemi şirketlerin bünyelerinde çalıştırdıkları personelin takibi için kullandıkları bir sistemdir. Mesai başlangıcı ile mesai bitiminde personelin bu sisteme kayıt yaptırması sayesinde aylık olarak maaşların hesaplanmasında daha rahat hesaplamalar yapılır. Bu sistem için parmak tarama sistemleri ya da yüz tanıma sistemleri tercih edilmektedir. İşyerinde çalışan bütün personelin parmak izleri öncelikle sisteme kayıt edilir. Yeni giren bütün personel içinde bu sistem devam etmektedir. Personel takip sistemi bu sayede sisteme kayıt edilen personelin giriş ve çıkış saatlerinde cihaza kayıt yaptırmaları sayesinde işleyen bir sistemdir.

Personel takip sistemi kayıt edilen saatlerin belirlenen tarih aralığında bilgisayara bağlanarak mail olarak rapor göndermesi ile işleyişi devam eden bir sistemdir. Bu sayede doğru şekilde belirlenen giriş ve çıkış saatleri sayesinde personelin hak ettiği maaş daha hızlı hesaplanarak ödeme işlemi daha doğru şekilde yapılmaktadır. Personel takip sistemi fiyatı alınan veriler sayesinde personelin maaşı, yıllık izni ve kullanmış olduğu diğer izinlerde hesaplanmış olacaktır. Personelin işe geç gelmesi ya da erken çıkması gibi durumların kontrolü de bu sistem sayesinde daha rahat takip edilir.

Personel takip sistemi bu sayede çalışanların kontrol altında tutulmasına da yardımcı olacaktır. Habersiz gelmemeler ya da iş saati bitmeden çıkışlar bu sistem sayesinde daha rahat takip edilir ve kesintiler personelin maaşına yansıtılır. Personel takip sistemi fiyatları bu şekilde personel itirazları da önlenmiş olacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.