1. HABERLER

  2. SPONSORLU

  3. TEKNOLOJİ

  4. Özel Kodlamanın Avantajları Nelerdir?
Özel Kodlamanın Avantajları Nelerdir?

Özel Kodlamanın Avantajları Nelerdir?

Özel Yazılım Geliştirme Hizmetleri

A+A-

Yazılımşirketleri her şeydenöncemüşteriyegüven, kalite, çözüm, esneklik sunmaktadır. Özel yazılım geliştirme firmaları, proje hazırlarken öncelikle müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyip o yönde bir proje hazırlanır. Müşterinin talepleri belirlendikten sonra, yazılım uzmanları tarafından analizi yapılır. Özelyazılımgeliştirmeuzmanlarıyaptıklarıanalizlerdensonratasarımaşamasınageçerler.

 

Tasarım dokümanları hazırlandıktan sonra kodlamalar hazırlanır. Tasarım uzmanları kodlamaları hazırlar. Hazırlanan kodlamalar testten geçirilir ve herhangi bir hata olursa uzmanlar tarafından müdahale edilerek hatta giderilir ve tekrardan test uzmanlarına geri verilir. Yapılan bu işlem yazılımın tüm hataları giderilene kadar devam eder. Bu testler müşteri ortamında da yapılır.

 

Müşterinin onayından geçen yazılım testleri, tekrardan müşterinin hizmetine sunulur. Müşteri hazırlanan kodlamalarda herhangi bir hata bulursa veya değişiklik isterse özel yazılım uzmanları tarafından kodlamalar yenilenir ve yeni değişiklikler yapılır.

 

Özel Yazılım Geliştirme Hizmetleri

 

Özel yazılım geliştirme hizmet türü birçok alana yayılmış ve müşterilere özel hizmet sunan bir alandır. Her alanda geliştirilen ya da düzenleme yapılan sistemlerde uygulanır. Bu yazılım geliştirme firmaları yazılım geliştirme dışında, dış kaynak kullanımı, insan kaynakları danışmanlığı, kalite danışmanlığı, AR-GE danışmanlığı, eğitim danışmanlığı, savunma sanayi projeleri, tüp bebek sistemleri, tarım kredi değerlendirme sistemi, tüm banka sistemleri gibi birçok özel kuruluşlara hizmet vermektedir.

 

İzmir yazılım firmaları her müşterinin ve her hizme tkuruluşunun istediği şekilde kodlama geliştirir ve hiçbir şekilde gereksiz bir kodlama kullanmaz. Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrulusunda kodlamalar yazılır. Yazılım uzmanları kodlamalara başlamadan önce müşterinin daha önce kullandığı yazılım türünü inceler ve hangi alanda ihtiyaç olduğunu ortaya koyar ve çalışmalarını bu ihtiyaç alanında geliştirmeye başlar.

 

Hazırlanan yazılımlar müşterilerin ihtiyaçlarını karşılar ve işini en kolaya indirir. Yazılım uzmanları bir taraftan kodlamaları yaparken diğer taraftan kodlaması hazırlanan sitenin web tasarım aşamasını hazırlamaya başlanır. Web tasarım siteleri bir şirketin, firmanın veya ürünlerinin tanıtılması reklamının yapılması daha fazla kişiye ulaştırmak için ve insanların ihtiyaçlarını her alanda karşılamak için online oluşturulan siteler birçok kişiye hitap eder.

 

Web tasarımı yapılan sitelerin hem müşterinin istedikleri dikkate alınır hem de daha fazla kişinin dikkatini çekmek için hazırlanır. Web tasarım hazırlanırken müşterinin tüm istekleri göz önünde bulundur ve hazırlanan sitenin kurumsal kimliği, verilen hizmetlere bakılır ve daha yeni daha dikkat çekici bir site hazırlanarak müşteriye sunulur.

 

Özel Yazılım Avantajları

 

Özel yazılım firmaları maliyetli olarak görünür fakat uzun zamanda sizi fazla masraftan kurtarır ve yazılım maliyetlerini düşürür. Müşteriye özel tasarlanan bu yazılımlar verimi yüksek performans sağlar.

 

Hazırlanan özel yazılımlar çalışanların kullandıkları programların kalitesini yükseltecek ve daha çok kolaylık sağlayacaktır. Firmaların maliyetlerinde büyük oranda düşüş yaşanacak ve bu düşüş firmalara ek avantaj sağlayacak. Hazırlanan yazılım tüm çalışanların tek bir sistem içinde koordineli çalışmasını sağlayıp başka bir yazılıma ihtiyaç duyulmayacaktır.

 

Yazılımda oluşacak herhangi bir sorunda sorumlu olan kişi özel yazılım geliştiricileri olacaktır. Sorun oluştuğunda müşteri başka biriyle diyaloga girmek zorunda kalmayacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.