1. YAZARLAR

  2. Fahrettin KORKMAZ

  3. MİLLETİMİZ KENDİ SELAMETİNİ SAĞLAYACAKTIR
Fahrettin KORKMAZ

Fahrettin KORKMAZ

Yazarın Tüm Yazıları >

MİLLETİMİZ KENDİ SELAMETİNİ SAĞLAYACAKTIR

A+A-

         MİLLETİMİZ KENDİ SELAMETİNİ SAĞLAYACAKTIR

         Mevcut küresel güçlerin tüm ahtapot kutup başları, derin bir organizasyon kurgusu içerisinde tüm dünyayı örtülü bir savaş ortamına girdirmiştir. Bugün küresel emperyalist güçler saldırılarını odakladığı bir merkezin yok edilmesi için, tehditler savurarak her devletin kendi saflarını belirtmesi gerektiğini direktif tonunda önerebilmektedir. Küresel emperyalist güçler için bu odakların en manidarı Türkiye’dir ve şimdi asırlardır bir türlü tamamlanamayan bir hesabın görülmesine belki de ramak kalmıştır.

         Küresel güçler; emperyalist egolarını bir türlü tatmin edemedikleri Türk Milleti için asırlardır yürütmekte oldukları stratejilerinin en ileri tekniklerini şimdilerde gün yüzüne çıkarmaya başlamışlardır. Irki, dini, etnik ve mezhep aidiyetleri öne çıkartılarak, Türk Milleti’nin perçin gücündeki dokuları çözülmeye çalışılmaktadır.

         Asırlardan beri tüm silah ve cebri yöntemlerle bir türlü ele geçirilemeyen Anadolu toprakları ve yıkılamayan milletimiz, silahsız bir işgalle neredeyse ele geçirilmek üzeredir. Yer altı ve yerüstü kaynaklarımız, finans sistemimiz geçen son yıllarımız itibari ile yabancılaştırılmıştır. Yazarlarımız, çizerlerimiz, entelektüellerimiz, aydınlarımız ve gazetecilerimiz top yekûn olarak yabancı güçlerin sözcülüğüne soyunmuşlardır. Zehirli düşünce ve fikirler gazete manşetlerinden ve televizyon ekranlarından onlarca kırk kez fütursuzca akıtılmıştır ve zihinler menfur bir şekilde kirletilmiştir, beyinler işgal edilmiştir ve devşirme bir hegemonya, demokrasi adına geleceğimizi teslim almıştır.

         Toplumlar için en önemli handikap bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaktır. Ülkemizin iyi niyetli kahir çoğunluğu, küresel güçlerin yönlendirdiği medya marifeti ile fikir sahibi edilmektedirler. Araştırma ve bilgi sahibi olmayı kenara iterek sadece art niyetli bilgileri şırınga eden Bizans medyası millet aleyhine olan ne varsa fikir olarak tezgâhına sunmaktadır. Bu tezgâhtaki fikir çitlemelerine bakılırsa, milletimizin ve ülkemizin varlığı için nöbet tutan, emniyet içinde yaşamamızı sağlayan, yarınlarımız için yüreklerimizde gurur ve sinelerimizde özgüvenimizi sağlayan, tarihi şan ve şerefle yoğrulmuş olan ordumuzun kıymetini mundarlaştırmak gerekir. Milletimizin mahşeri vicdanı olan yargı ve değerlendirmeleri olan medeniyetimizin omurgasının dumura uğratılması gerekmektedir.

         Vatan toprakları bilmem yarım asır müddetle satılırken, Hassa’dan Hakkâri’ye kadar olan 550 km. uzunluğu ve 354 metre eni olan Kıbrıs adası büyüklüğünden fazla olan memleket toprağı can evimizin cellâdı İsrail’e peşkeş çekilirken miskin olmamız önerilmektedir. Hatta buralar verimli İsrail arazileri olacak ve oralarda da Ayşeler, Fatmalar, Ahmetler, Mehmetler çalışacaktır diyen sözde yol göstericilerin sonsuza kadar alkışlanmaları önerilmektedir.

         Milletimizin çözülmesi için dış güçler en ağır hamlelerini yapmaktadırlar. Milletin bekasını ve vatanımızın bütünlüğünü sarsmak için tüm planlar ve kozlar son şiddeti ile oynanmaktadır. Ancak milletimizin feraseti; tarihleri yazan, binlerce yıldan beri var olabilen milletimizin küresel güç olması halinde insanlığın yeniden huzur ve refaha yaklaşacağının yaklaşımındadır.

         Milletimizin feraseti; Türk Milleti’ni devletinden koparma projesinin tehdit ve tehlikesini görebilme kudretindedir. Türkiye’de küresel hükümranlar tarafından yaratılacak bir azınlığın Türkiye’yi yönetme planı milletimizin öngörüsüne takılacaktır. Milli devleti yok etmek ve Türk’e ait ne varsa anayasadan ve tüm yasalardan çıkarma, milletimizi kimliksizleştirme tertibinde olanları görebilmek, milletimizin melekelerindendir.

         Her türlü yollardan sıkıştırılmaya ve etkisizleştirilmeye çalışılan milletimiz, bu karanlık şablonlara teslim olmayacaktır ve tüm bu tabldotlara karşı duracaktır. Geçtiğimiz asrın başlarında çok daha kötü kefenlerin biçildiği milletimiz, sinesinden kendi yiğitlerini tarih sahnesine sunabilmiştir. Türk Milleti; medeniyet değerlerinden istikamet alarak, bu kötü giden süreçte de kendi yiğitlerini bağrından çıkaracaktır ve kendi selametini sağlayacaktır.
 

Önceki ve Sonraki Yazılar