1. HABERLER

  2. SPONSORLU

  3. MAĞAZA GÜVENLİK
MAĞAZA GÜVENLİK

MAĞAZA GÜVENLİK

MAĞAZA GÜVENLİK

A+A-

Birçok kıyafet, takı, kozmetik, mücevher, gıda gibi ürünlerin sergilendiği günde binlerce insanın uğradığı hızlı bir para akışının olduğu yerlerdir mağazalar. Kapı dedektörü bu kadar çok insanı barındıran yerlerde bir güvenlik problemi yaşanabilir. Bunu önlemek için mağaza güvenlik sistemleri bulunmaktadır.

Mağaza güvenlik sistemleri ürün güvenliği ve genel güvenlikten oluşmaktadır. Ürün güvenliğini sağlamak için mağazadaki ürünlere manyetik etiketler takılır. Kapı dedektörleri bu etiketlerde manyetik veya radyo frekansı bulunmaktadır. Ve bu etiketler bütün ürünlere kolay ve hızlı bir şekilde yerleştirilebilir. Ve bu etiketler sadece ürün etiket sökücü ile çıkartılabilmektedirler. Kapı giriş ve çıkışlarına monte edilen mağaza güvenlik antenleri, etiketi çıkarılmadan içinden geçirilen tüm ürünlerde sesli ve ışıklı uyarılar vererek yetkilileri uyarır. Ürün güvenliği dışında mağaza güvenliğini sağlamak için de birçok uygulama bulunmaktadır. Giriş ve çıkışlarda bulunan kapı dedektörleri, uzun periyotlar halinde kayıt alan güvenlik kameraları ve güvenlik uzmanı kişiler güvenliğin tam sağlanmasında yardımcı olmaktadırlar. Kapı dedektörleri dışarıdan herhangi zararlı maddenin girişini ve mağaza içerisinden herhangi bir ürünün çıkışını engeller. Kameralar ise güvenlik ihlali durumunda kişi tespitinde bulunmaktadır. Güvenlik uzmanı kişiler ise herhangi bir güvenlik ihlalinde ilk müdahaleyi yapan kişilerdir.

Hiçbir mağaza güvenlikten ödün vermemektedir. Mağaza güvenliği müşteriler üzerinde güven teşkil eder ve bundan dolayı mağazalar müşterilerinin gözünde puan kaybetmek istemezler. Kapı dedektörü fiyatı mağaza güvenliği ülkemizde üst düzeydedir.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.