1. HABERLER

  2. SPONSORLU

  3. YAŞAM

  4. Kalamış Temizlik İşleri
Kalamış Temizlik İşleri

Kalamış Temizlik İşleri

0(216)478 58 12 Hemen Arayın en uygun teklifi alın.

A+A-

Temizlik hizmetleri veren firmamız tarafından Kalamış personel temini yolu ile birey ya da kurumlara ev ya da ofislerin temizliği konusunda düzenli hizmet verme seçeneğimiz bulunmaktadır.

İstanbul Temizlik Şirketi olarak Göztepe’de faaliyet yürütmekte olan Göztepe Temizliğe hemen 0(216)478 58 12 numaralı telefondan ulaşa bilirsiniz.

Temizlik personelini maaşlı olarak yanında çalıştırmak yerine firmamızdan temin etmek bireyler için de kurumlar için de çeşitli avantajları bünyesinde barındıran bir uygulamadır.

Bu uygulamanın en başta gelen avantajı maliyet yönüdür.

Firmamız tarafından temin edilen personelin maaş ödemeleri firmamız aracılığıyla yapılmaktadır ve sigorta ile vergi ödemeleri de tarafımıza aittir.

Bundan dolayı da personel temini için firmamızdan talepte bulunanlar için maliyet unsurlarına bu kalemler dâhil değildir.

Ev Temizliği İçin Kalamış Personel Temini

Ev temizliğini kendi çabası ile gerçekleştiren bireyler bulunmakla birlikte, İstanbul şartlarında yoğun çalışma temposuna sahip olmak ya da başka sebeplerden dolayı temizliğini başka kişilere yaptıran bireylerin sayısı da azımsanmayacak ölçüdedir.

Ev temizliğinin düzenli bir şekilde yapılmaması halinde istenen hijyen ve düzenin sağlanması mümkün değildir.

Yatılı kalacak ya da düzenli aralıklarla gelip sizin için çalışacak bir personel temin etmek çoğu zaman maliyetinin yüksek olması sebebiyle gerçekleştiremediğiniz bir husus ise, Kalamış personel temini hizmeti veren firmamıza başvurabilirsiniz.

Firmamızdan dilerseniz her gün dilerseniz de daha uzun zaman aralıkları ile gelecek personel isteyebilir ve evinizi uygun bir maliyetle her zaman temiz tutabilirsiniz.

Ofis Temizliği için Kalamış Personel Temini

Kalamış personel temini hizmeti veren firmamız ofisinizin etkin bir şekilde temizlenmesinde görev alacak elemanları temin ederek sizleri önemli bir zahmetten ve maliyetten kurtarmaktadır.

Ofis temizliğinde profesyonel çözüm arayışında olanlar için güvenilir oluşu ve kaliteli sonuçlar elde edildiğini gösteren referansları ile firmamız hizmet vermektedir.

0(216)478 58 12 Hemen Arayın en uygun teklifi alın.

 Ofisinizde yapılacak detaylı temizlik için kaç personel talep ettiğinizi müşteri temsilcimize iletebilir ya da ofisiniz hakkında bilgi vererek kaç personel ile ne kadar sürede temizliğin tamamlanabileceği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ofisinizin durumuna ve talep ettiğiniz ya da firmamız tarafından belirlenen sayıya uygun olarak temizlik fiyatları değişmektedir. Bununla birlikte elemanı kendiniz çalıştırdığınız duruma kıyasla oldukça ekonomik şartlarda temizlik sağlamanız mümkündür.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.