1. HABERLER

  2. SPONSORLU

  3. Güvenlik Konusunda Hassas Olanlar İçin
Güvenlik Konusunda Hassas Olanlar İçin

Güvenlik Konusunda Hassas Olanlar İçin

Güvenlik Konusunda Hassas Olanlar İçin

A+A-

İnsanların hayatlarını idame ettirmek, kendisinin ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışması zorunluluk arz eder. Ancak bazı sektörlerde kaza riski yüksektir ve güvenlik ön planda tutulmaktadır.

İşte bu gibi işlerde çalışanlar ve risk altında olanlar için iş güvenliği konusunda gerekli eğitimlerin alınması zorunluluktur. İş güvenliği konusunda profesyonel olarak danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunan İstanbul Vizyon firması kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmada temel iş güvenliği, yangın eğitimi, ilk yardım eğitimi ve acil durum eğitimi gibi konularda detaylı ve uygulamalı eğitimler verilmektedir. Her firmada olması gereken ve acil durumlarda yapılacak işleri ve görevleri açıklayıcı olarak belirten acil durum planı hazırlanması firma tarafından verilen hizmetler arasında yer almaktadır.

İstanbul Vizyon osgb firması tarafından çalışanların riskli durumlara nasıl hazırlıklı olmaları gerektiği, acil durumlarda veya yangın esnasında nasıl hareket edeceği gibi eğitimler anlatılarak güvenlik ön planda tutulacak şekilde manevi hasarlarla maddi hasarların en aza indirilmesi sağlanmaktadır.

Yine patlama riski bulunan iş kollarında olması gereken patlamadan korunma dokümanı hazırlanması ve uygulanması ile ilgili birçok açıklayıcı bilgi ve eğitim firmanın sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır. Firmanın internet sitesi olan http://www.istanbulvizyonosgb.com/ adresinden detaylı bilgiye ulaşabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.