1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Estetikte 'doğal karakteristik' dönemi
Estetikte 'doğal karakteristik' dönemi

Estetikte 'doğal karakteristik' dönemi

Günümüz teknolojisinin günden güne ilerlemesi estetik alanında da bir çok cerrahi operasyonun rafa kalkmasını sağladı.

A+A-

Büyük operasyonların yarattığı etki artık daha minik girişimlerle de elde edilebiliyor. Estetiğin ülkemizde ilk yaygınlaştığı dönemlerde hepsi birbirine benzer, ifadesiz yüzler neredeyse her yerde karşınıza çıkabiliyordu. Ancak teknolojiyle beraber genç, diri ama daha kendi gibi olan yüzlerin yaratılması mümkün olabiliyor. Estetik ve Plastik Cerrahide amacın kişiyi doğal, özel ve farklı kılmak olduğunu savunan Superplast Estetik Cerrahi Merkezi Kurucu ortağı Op.Dr. Hüseyin Güner, kişiye yüzünün karakteristiğini bozmadan, naturel ve yapılan işlemin belli olmayacağı bir ifade kazandırmanın en doğru yöntem olacağını belirtiyor. Op.Dr. Hüseyin Güner, Bu yıl estetik tercihlerde meme ve popoda özellikle hayran olunan ünlü isimlerin örnek alınmasının yanı sıra, karakteristik yapıyı koruyan, yüz hatlarına minik müdahalelerle elde edilen güzellik kavramının 2015’te göz önüne çıkacağını söylüyor.

Doğal ve kendi gibi olmanın ilk tercih olarak seçildiğini belirten Superplast Estetik Cerrahi Merkezi Kurucu ortağı Op.Dr. Hüseyin Güner ileri teknolojiler sayesinde bir çok uygulamanın ameliyat gerektirmediğini de belirtiyor. Op.Dr. Güner “ Botox Lifting tüm yüzü gençleştiren ileri bir botox uygulamasıdır bu uygulamada saçımızı sıkıca toplar gibi yüz toplanır. Merkezimizde geliştirilen umbrella lifting yöntemi yine yüzü kalıcı olarak geren ve gençleştiren bilinen en ileri teknolojiye sahip yüz gençleştirme uygulamasıdır. Yaklaşık 30 dakika içerisinde yüz germe etkisini gösterir.

 

Bir dönem kabul gören dar ve ufak poponun yerini alan büyük ve dolgun kalçalar büyütme ve dolgunlaştırma olarak yapılmaktadır. Gevşek ,sarkık ve deforme olmuş kalça dokusu lazer lipoliz yöntemi ile gerekli müdahaleler yapılarak daha diri, belirgin kalçalar elde edilir.

 

 Göğüsler bir kadının vücudunda ki en dikkat çeken bölgelerin başında gelir. Meme dokusunun altına yerleştirilen silikon protezlerle meme hacmi vücutla uyumlu bir şekilde arttırılır. His kaybı yaşanmaz.. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.