1. HABERLER

  2. SPONSORLU

  3. Doğru Haber Doğru Adresinde Takip Edilmelidir
Doğru Haber Doğru Adresinde Takip Edilmelidir

Doğru Haber Doğru Adresinde Takip Edilmelidir

Doğru Haber Doğru Adresinde Takip Edilmelidir

A+A-

İnsanoğlu hep bir öğrenme içi güdüsü içindedir bunun başlıca sebebi yaradılıştan kaynaklı olan merak, Bilmediği konuyu öğrenmek, genel kültürünü artırmak için bilgi dağarcığını genişletme gibi nedenler yatmaktadır.

Bu olguda başvurulacak yol ise eş dost akraba yerine daha tutarlı, sağlam, net, doğru bilgi edinmek için, haber almak için, gazeteler kitaplar ve internet deki yerler tavsiye edilir.

Kitaplar zamanın içinden değil geçmiş olaylardan derlenmiştir. Çünkü alınan en yeni kitabın baskısı 2 öncesine aittir. Son gelişmeler olaylar maalesef bu kitabın içinde yer alamaz. Bayilerden alınan gazetelerde ise güncel haber yer almaktadır.

Haberin veya bilgilerin derlenip basılması bir gün öncesi olduğunu içinde bir internet sitesinde olan son dakika haberler yer alamaz. Bilmek istenilen her türlü haberler anında kaynağından öğrenmek. İnsana haz vermektedir.

Okumanın öğrenmenin yaşı olmadığı gibi çağa ayak uydurup her türlü güncel bilgiyi ( ayın modası, benzin fiyatları, borsadaki çıkışlar, ülkemizde an be an olan olaylarda ve daha onlarca olay) anında öğrenme imkânı vardır. ensonguncelhaber.com internet adresi üzerinden gözlenmesi mümkündür.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.