1. HABERLER

  2. SPONSORLU

  3. ALİ KUNDİLLİ (2015)
ALİ KUNDİLLİ (2015)

ALİ KUNDİLLİ (2015)

ALİ KUNDİLLİ (2015)

A+A-

Yakın zamana kadar sadece sosyal medyadan tanıdığımız Cem Gelinoğlu'nun, fenomen olmasını sağlayan kısa videolarını bir yapımcının fark etmesiyle Ali Kundilli İzle filmi serüveni başlamıştır. Yönetmenliğini Bülent İşbilen'in yaptığı filmin senaryosu Cem Gelinoğlu'na aittir. Filmin kahramanı Ali Kundilli klasik memur zihniyetine karşı olup, sabit ve sigortalı bir işte çalışmak istememektedir. Hayalleri olan Ali Kundili, çoğu zaman toplumun "bundan adam olmaz" gözüyle baktığı, projeler üreten, onların peşinden giden ve bir gün bu projelerin gerçekleşeceğini düşünen biridir. Ali Kundilli'nin yaşamında kendine yakın hissettiği, belki de tek kişi olan mahalleden arkadaşı Vedat'tır. Vedat da Ali Kundilli ile aynı hayalleri paylaşır. Ancak bir süre sonra Vedat sisteme yenik düşer ve diğer insanlar gibi tek düze bir yaşama geçer. Çünkü Vedat'ın sevdiği kadınla evlenebilmesi için karşı oldukları yaşam tarzı gibi, sigortalı ve sabit bir işte çalışması gerekmektedir. Uzun zamandır izleyicinin hasret kaldığı "ailecek izlenecek film" boşluğunu dolduran komedi türündeki "Ali Kundilli" filmini, Ali Kundilli Filmi izle, Ali Kundilli izle, Ali Kundilli Full İzle seçenekleriyle izlemenizi ve doya doya gülmenizi tavsiye ederiz. İyi seyirler.

ÇARŞI PAZAR (2015)

Yakın zamanda birçok projeyle karşımıza çıkan ve artık yüzüne aşına olduğumuz Erdem YENER bu sefer de başrolünü ve senaristliğini üstlendiği, farklı konusuyla dikkat çeken bir komedi filmi olan "Çarşı Pazar" filmiyle karşımızda. Filmin yönetmen koltuğunda ise Muharrem Gülmez oturuyor. Anadolu'nun bir kasabasında yaşayan Kahraman (Erdem Yener) atadan kalma bir hamamda tellaktır. İyi niyeti ve temiz kalbiyle çevresindeki insanlar tarafından da sevilen Kahraman'ın başı İstanbul'dan gelen zengin bir müteahhit olan Tuncay'ın (Muharrem Gülmez) hamamı da içinde barındıran çarşıyı satın alıp alışveriş merkezi yaptırmaya çalışması ile beladadır. Kahraman'ın anlaşamadığı berber Cemil de Tuncay'ın tarafındadır ve diğer esnafı, dükkânlarını satmaları için ikna etmeye çalışır. Ancak, çarşının bu adamların eline geçmesini istemeyen Kahraman'a atalarından sadece hamam kalmamıştır. Sefa düşkünü babası yüklü bir borç bırakmıştır. Hem bu borcu ödeyip hamamı elde tutmaya çalışan, hem de çarşıyı kurtarmak için uğraşan Kahraman'ın önüne tıpkı onun gibi iyi yürekli tarih öğretmeni Bahar çıkar. Bundan sonra Bahar ve Kahraman çarşı ve hamam için birlikte mücadele verecektir. Vizyona girdiği ilk hafta en çok izlenen filmler arasında yer alan "Çarşı Pazar" filmi dinamik, eğlenceli konusu ve Çarşı Pazar Full İzle, Çarşı Pazar İzle , Çarşı pazar 2015 izle seçenekleri ile sizi fazlasıyla memnun edecektir. İyi seyirler.

YUSUF YUSUF (2014)

"Yusuf Yusuf" filmi; Ali Sunal, Burak Satıbol, Oya Başar, Yakup Yavru gibi deneyimli ve popüler isimlerden oluşan bir oyuncu kadrosuna sahip. Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini üstlenen isim ise, Ersoy Güler. Film hayalleri olan ama bu hayallere ulaşamamış Yusuf'un (Ali Sunal) çevresinde şekillenmektedir. Yusuf küçüklüğünden beri araba tutkusu ile birlikte ünlü bir yarışçı olma hayalini kurmaktadır. Ancak günümüzde sık kullanılan bir sözle "hayaller Paris, gerçek ise Ankara'dır." Yusuf Ankara'da dolmuş şoförlüğü yapmaktadır. Hayallerine ulaşamayınca kendini modifiye araba tutkusuna verir. Yusuf, bir gün yine dolmuşla yolcu taşıdığı sırada minibüsüne bir papaz biner. Ancak görüntü insanı her zaman yanıltır çünkü papaz gibi görünen bu adam aslında ülkeye gelen Papa'ya suikast düzenlemeye çalışana Yusuf isimli bir militandır. Bu zamandan sonra kinayeli bir anlatımla iki Yusuf ( Yusuf Yusuf izle ) aynı aracın içinde bir mücadeleye girişir. Ancak aynı isimli iki insanın farklı amaçları vardır. Biri can kurtarmaya, biride can almaya çalışır. Ali Sunal ve Burak Satıbol'un uyumlu ve güzel oyunculuğu ile renklenen Yusuf Yusuf Filmi, Yusuf Yusuf Full İzle, Yusuf Yusuf İzle seçenekleriyle izlenebilecek, yılın komedi türündeki iddialı yapımlarından. İyi seyirler.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.